ŞİRKET TANITIMI

Çorum Ankara – Karayolu 8.km de 10000 m2 açık 6000m2 kapalı alanda sfero ve çelik döküm üzerine hizmet vermekteyiz. Dökümhanemizde 0,5-500 kg arası tek parça düşük alaşımlı , yüksek alaşımlı , ni-hard ve paslanmaz çelik dökümler üretilmektedir.Yine dökümhanemizde 0.5-1000 kg tek parça gri dökme demir üretimide gerçekleştirilmektedir.Kalite anlayışımız gereği sfero ve çelik döküm kalıplama,ergitme ve temizleme ünitelerimiz birbirinden bağımsızdır.

1957 den bugüne kuşaktan kuşağa gelerek, ilk günkü heyecanla müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Temel anlayışımız çok üreterek çok kazanmak değil, tamamen kaliteli ürünler üreterek müşterilerimizin güvenini kazanmak ve hem kendi hemde müşterilerimizin itibarını korumaktır.

Başlıca hizmet verdiğimiz sektörler arasında madencilik,çimento,vana/pompa ,tuğla ve kiremit sektörünün yanında enerji ve genel makine endüstrisi gelmektedir. Firmamızda proje bazlı ürünlerin üretimide yapılmaktadır.

Kalite ve Emniyetli Yönetim Sistemimizin yanında Planlı Bakım Sistemimiz ve Stok yönetim modüllerimizle amacımız üretimimizin herhangi bir aksaklığa uğramadan ürünlerin müşterilerimize zamanında teslim edebilmektir.

Hedefimiz müşterilerimizde uzun süreli iş ilişkiler kurmak ve yine müşterilerimizle ilişkilerimizde gerekli esnekliği sağlamak ,ürünlerimizi kalite olarak yüksek ,fiyat olarak ise hesaplı şekilde müşterilemize sunmaktır.

Yukarı