ŞİRKET HEDEFLERİ

Karabekir Çelik Döküm'ün ana hedefi, müşteri memnuniyeti ve istekleri doğrultusunda gri ve çelik döküm parçalar üretmektir.

Şirketimiz dökümcülük sektöründe ulusal,uluslararası kurallar ve kaideler çerçevesinde, müşteri memnuniyeti odaklı sorunsuz şekilde üretim yapmayı kendisine ilke olarak benimsemiştir.

Emniyetli çalışma hususunda ve çevreyi koruma hedefleri kapsamında sıfır kaza ve olay hedeflenmektedir.

Şirket hedef ve amaçlarının yönetimin sistemi gözden geçirme toplantıları ve devamlı izleme methodlarıyla geliştirilmesi.

Şirket Kalite ve Emniyetli yönetim sistemleri gereği ISO 9001,14001,18001 ve ulusal uluslararası kurallar gereği emniyetli dökümhane operasyonlarının ve çevre koruma bilincinin tüm çalışanlar tarafından benimsenmesi.

Şirket üretim faaliyetlerinden dolayı oluşabilecek her türlü çevre kirliliğine karşı önlem alınması ve bu yönde oluşturulan şirket emniyetli yönetim sistemi çevre yönetimi politikalarının ulusal ve uluslararası kurallar gereği devamlı geliştirilmesi.

Şirket yönetimi emniyet,sağlık ve çevre koruma prosedürlerinin işletmenin faaliyet göstermiş olduğu tüm üretim alanlarında çalışan personeli tarafından anlaşılmış olduğundan emin olacaktır.Gerektiğinde bu hususlarda eğitim planlaması yapacaktır.

Gerektiğinde şirket tarafından benimsenmiş ve oluşturulmuş emniyet,sağlık,çevre ve kalite politikaları sistemin gözden geçirme toplantıları esnasında oluşan gerekliliklere göre revize edilebilir ve devamlı gelişime açık tutulmalıdır.

Prosedürlerimiz ve hedeflerimiz düzenli olarak yönetimin sistemi gözden geçirmesi esnasında ele alınamakta ve devamlı olarak revize edilmektedir.

Yukarı